Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

O firmie

W dzisiejszym świecie trudno o indywidualizm, ale my go właśnie zapewniamy. Większość realizacji firmy LUBA to meble wykonane według życzenia klienta i autorskiego projektu. Nasze meble cechuje unikalne i zaawansowane wzornictwo, pieczołowite wykonanie, różnorodnorodne wykończenia. 

Aranżujemy wnętrza publiczne, hotele, restauracje, bary, kawiarnie, recepcje, salony sprzedaży i usługowe oraz zacisza mieszkań i domów. Dla naszych klientów mamy najwyższej jakości meble: krzesła, fotele, stoły, ławy, taborety barowe, meble jadalniane, sofy, loże, narożniki, sypialnie, biura, gabinety, garderoby.

 

 

Współpracujemy z firmami wyposażeniowymi i projektantami wnętrz na terenie całej Polski. Jak powiedział kiedyś, na początku naszej kariery w branży meblowej jeden z kolegów „współpracuje się nie z firmami, tylko z poszczególnymi osobami”. W naszym przypadku tak jest. Od kilkunastu lat firmę Luba tworzą ci sami ludzie. Połączyła nas pasja, poszanowanie tradycji, szacunek rzemieślniczego kunsztu oraz ciekawość nowinek. Dla naszych klientów uczymy się, szukamy nowych rozwiązań technicznych, rozszerzamy ofertę poprzez współpracę z najlepszymi.

Dbamy o to, aby nasze meble były wygodne, funkcjonalne, trwałe i piękne.